samotneblogowanie.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
samotneblogowanie.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - samotneblogowanie.blog.bielsko.pl

Komentarzy (0)

Nowe miejsce spotkań

  

Tylko nie pomyślcie, że jestem łasuchem:P. Po prostu w tygodniu nie mam czasu na wyjście do kawiarni, więc weekend to nadrabiam. Udało mi się odkryć fantastyczne miejsce, do którego będę przychodzić ze znajomymi i z koleżankami, które mają dzieci. Jest tam kącik do zabaw dla dzieci, super, że coraz częściej myślą o matkach.

2017-02-13 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Rolada z kremem

  

Hejka :) Wczoraj jadłam pyszną roladę w kawiarni :) Muszę się z Wami podzielić filmikiem, który znalazłam w necie. Zamierzam spróbować zrobić taką roladę w weekend. Wygląda mega pysznie no nie?:)

2017-02-13 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Szarlotka.

  
Naszła mnie jakaś ochota na szarlotkę. Może dzisiaj ją upiekę jak będę mieć chwilę. To moje ulubione ciasto nie zawsze mam, tylko dostateczną ilość siły, by je zagnieść, wtedy proszę o pomoc Jarka- mojego chłopaka:) Bardzo chętnie pomaga mi w kuchni, najczęściej w pieczeniu ciast, bo uwielbia je jeść:P. Nie, nie jest gruby, bo dba o linie :) Jak robimy jakieś ciasto, to tak, żeby buło, jak najmniej cukru:P
2017-02-01 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Fajny facet :)

  

Słucham sobie teraz radia zet i przyszła mi na myśl ta piosenka. Fajny koleś i przystojny. Może by się tak wybrać na jakiś jego koncert? Ciekawe, kiedy odwiedza Polskę:P. Mam nadzieję, że ma to w planach. W ogóle mam poczucie, że jest teraz bardzo dużo fajnych piosenek na rynku:P. Chyba ten poprzedni rok był bardzo owocny, jeśli chodzi o wokalistów i zespoły grające muzykę pop.

2017-02-01 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Rozpoczynam blogowanie

  
Hejka. Nigdy nie miałam czegoś takiego jak blog, a gdy koleżanki mi o tym wspominały to, zaczynałam się śmiać. Uważałam, że to lekka błazenada pisać na blogu, co się robiło w ciągu dnia i tym podobne rzeczy, kto to by czytał? Jednak teraz sama to zaczynam powoli rozumieć. W necie jesteś osobą, którą nikt nie zna. Możesz pisać, co chcesz i kiedy chcesz i nikt Cię za to nie osądzi. Jeśli nawet tak się stanie, to możesz sobie to olać.
2017-02-01 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ostatnie komentarze


[Luszka]
Może pomoże argument, że palacze to impotenci? Fajny blog :) Będę tu zerkać :)
[www.wizualneinspiracje.pl]
Polecam Nikon. Sama dlugo zastanawialam sie nad firma, przejrzalam mnostwo stron i rankingow i Nikon...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 2284
Newsów: 10
Komentarzy: 2
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Samotne blogowanie, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała