samotneblogowanie.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
samotneblogowanie.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - samotneblogowanie.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Komentarzy (0)

Stary opiekacz.

  
Dzisiaj zamierzam posprzątać i powyrzucać rzeczy, których już nie używam. Muszę powiedzieć, że to będzie trochę trudne, bo jestem zbieraczem. Nakłonił mnie do tej decyzji toster, który już nie przypieka tak tostów, jak powinien. Zobaczyłam to w weekend, kiedy robiłam sobie śniadanie:P. w sumie już ma z 20 parę lat więc pora go wymienić.
2017-02-13 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Suche powietrze w sypialni

  

Moja mama i tata ostatnio strasznie narzekają, że mają strasznie suche powietrze w sypialni, ale żeby zdecydować się na kupienie nawilżacza powietrza, to już niechętnie. Pomyślałam, że ja to zrobię za nich, bo jeśli nie ja to nikt tego nie zrobi. Popytałam najpierw znajomych i polecili mi ten poradnik http://zakupowyporadnik.pl/jaki-nawilzacz-powietrza/ dzięki, któremu oni podjęli szybką decyzję, który wybierają. Muszę go w takim razie przejrzeć dokładnie. Kupić nawilżacz i zawieść go rodzicom. Będzie najlepiej :)

2017-02-13 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Nowe miejsce spotkań

  

Tylko nie pomyślcie, że jestem łasuchem:P. Po prostu w tygodniu nie mam czasu na wyjście do kawiarni, więc weekend to nadrabiam. Udało mi się odkryć fantastyczne miejsce, do którego będę przychodzić ze znajomymi i z koleżankami, które mają dzieci. Jest tam kącik do zabaw dla dzieci, super, że coraz częściej myślą o matkach.

2017-02-13 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Rolada z kremem

  

Hejka :) Wczoraj jadłam pyszną roladę w kawiarni :) Muszę się z Wami podzielić filmikiem, który znalazłam w necie. Zamierzam spróbować zrobić taką roladę w weekend. Wygląda mega pysznie no nie?:)

2017-02-13 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Szarlotka.

  
Naszła mnie jakaś ochota na szarlotkę. Może dzisiaj ją upiekę jak będę mieć chwilę. To moje ulubione ciasto nie zawsze mam, tylko dostateczną ilość siły, by je zagnieść, wtedy proszę o pomoc Jarka- mojego chłopaka:) Bardzo chętnie pomaga mi w kuchni, najczęściej w pieczeniu ciast, bo uwielbia je jeść:P. Nie, nie jest gruby, bo dba o linie :) Jak robimy jakieś ciasto, to tak, żeby buło, jak najmniej cukru:P
2017-02-01 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ostatnie komentarze


[Luszka]
Może pomoże argument, że palacze to impotenci? Fajny blog :) Będę tu zerkać :)
[www.wizualneinspiracje.pl]
Polecam Nikon. Sama dlugo zastanawialam sie nad firma, przejrzalam mnostwo stron i rankingow i Nikon...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 2285
Newsów: 10
Komentarzy: 2
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Samotne blogowanie, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała